پروژه ها و محصولات کاربردی

فهرست کلیه پروژه های کاربردی دانشگاهی و صنعتی در زمینه رشته های برق و کامپیوتر در این شاخه قرار می گیرد. در صورتیکه پروژه مدنظر شما در این فهرست موجود نباشد، می توانید پروژه دلخواه خود را از طریق بخش سفارش پروژه ارسال نمائید تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد

دماسنج دیجیتال با سون سگمنت - کد 306

هدف در این پروژه نمایش میزان دمای محیط بر روی سون سگمنت مالتی پلکسی با درایو توسط شیفت رجیستر 74HC595 می باشد که توسط سه میکروسوئیچ مجزا یک سری منوهایی برای کنترل دما از جمله دمای بالا و پایین، تاخیر در وصل رله، تاخیر در قطع رله، زمان استارتاپ، ضریب نمایش … در نظر گرفته شده است. همچنین در این پروژه واسط ISP به منظور پروگرم کردن روی برد لحاظ شده است که می توان بدون خارج کردن میکروکنترلر از روی برد آن را پروگرام کرد.

توضيحات بيشتر --> afshinalizadeh.com/bWM4a

فرکانس متر و ADC سه کاناله دیجیتال - کد 301

هدف در این پروژه، سنجش دقیق فرکانس ورودی در محدوده ۱ هرتز الی ۱ کیلوهرتز تحت دامنه ۲۲۰ ولت با دقت دو رقم اعشار بوده و همچنین می بایست همزمان سه ورودی آنالوگ به مقدار معادل دیجیتال تبدیل شوند و بر روی سون سگمنت به نمایش در آیند. البته این مقادیر در این فرکانس متر به صورت دستی و اتوماتیک نمایش داده می شوند که حالت های دستی و اتوماتیک توسط یک میکروسوئیچ قابل انتخاب می باشند .

توضيحات بيشتر --> afshinalizadeh.com/rxJjv