پروژه ها و محصولات کتابخانه ای

فهرست کلیه پروژه های کتابخانه ای طراحی شده توسط ما به منظور پیوست در پروژه ها جهت استفاده بصورت پک راه انداز در این بخش قرار می گیرد. در صورتیکه کتابخانه مدنظر شما در این فهرست موجود نباشد، می توانید کتابخانه دلخواه خود را از طریق بخش سفارش پروژه ارسال نمائید تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد

کتابخانه مبدل CS1180 برای راه اندازی لودسل - کد 302

ما برای این آی سی، کتابخانه راه اندازی آماده کردیم که این کتابخانه بسیار کامل بوده و کلیه امکانات این آی سی A/D به منظور راه اندازی لودسل را تحت پوشش قرار می دهد. کتابخانه به زبان C تحت کامپایلر WinAVR نوشته شده است که در صورت سفارش خرید این کتابخانه، توضیحات کامل راه اندازی به همراه شماتیک مدار را دریافت خواهید نمود.

توضيحات بيشتر --> afshinalizadeh.com/QImoM

کتابخانه کامل راه انداز پروتکل RC5 - کد 303

ما برای پروتکل RC5 کتابخانه کامل راه انداز آماده نموده ایم که در این کتابخانه کلیه جزییات این پروتکل جهت خواندن اطلاعات ارسالی توسط ریموت کنترل های مادون قرمز، دیده شده است و می تواند مرجع مناسبی به منظور آموزش پروتکل RC5 تلقی گردد. شما فقط می بایست این کتابخانه را به پروژه اصلی خود Include کرده و از توابع تعریف شده آن استفاده کنید تا هم دستگاه خود را با ریموت کنترل های مختلف سینک کنید هم اینکه اطلاعات ارسالی RC5 را دریافت نموده و پردازش های خود را بر روی داده های دریافتی انجام دهید. حتی شما می توانید با استفاده از این پروتکل اقدام به ارسال اطلاعات دلخواه خود نیز نمایید.

توضيحات بيشتر --> afshinalizadeh.com/h6sc5